توئیت کردن صدا

توئیتر به شما اجازه خواهد داد تا توئیت های صوتی کوتاه را ضبط و پست کنید

 

توئیتر در حال آزمایش ویژگی جدیدی با نام “توئیت با صدای خود” است که به شما این امکان را میدهد تا کلیپ های صوتی کوتاه خود را به اشتراک بگذارید .

 

مایا پترسون(Maya Patterson) ، “طراح محصولات توئیتر” و رمی بورگین(Rémy Bourgoin) ، “مهندس ارشد نرم افزار” ، در یک پست وبلاگ نوشتند : گاهی اوقات ۲۸۰ کاراکتر کافی نیستند و برخی از تفاوت های ظریف مکالمه و گفت و گو ، در ترجمه از بین میرود . بنابراین از امروز ، ما در حال آزمایش یک ویژگی جدید هستیم که به نحوه استفاده ما از توئیتر ، تاثیر انسانی بیشتری اضافه میکند .

 

توئیت های صوتی ، به فیلم هایی که در جدول زمانی (TimeLine) شما هستند ، شبیه میباشند . آنها حتی مانند فیلم ها پخش میشوند ؛ با این تفاوت که به جای دیدن یک فیلم ، شما عکس پروفایل فرد مقابل را مشاهده میکنید که توسط یک دایره دارای ضربان ، احاطه شده است .

 

برای استفاده از این ویژگی جدید ، شما میتوانید قسمت کامپوز توئیت (tweet composer) را باز کرده و با فشار دادن آیکون جدید طول موج ، آنچه که میخواهید بگویید را ضبط کنید .

 

شرکت توئیتر گفت که هر پیام صوتی توئیتر ، حداکثر میتواند ۱۴۰ ثانیه باشد و صوت هایی که طولانی تر میشوند ، به طور خودکار به قسمت های جدا جدا تقسیم خواهند شد .

 

این شرکت همچنین اعلام کرد که توئیت های صوتی ، هم اکنون برای برخی از کاربران ios توییتر ، در دسترس میباشد و توئیتر قصد دارد در هفته های آینده ، این ویژگی را در اختیار همه کاربران ios قرار بدهد و پس‌از آن ، هر کسی میتواند در جدول زمانی(TimeLine) توئیتر ، توئیت های صوتی را ببیند و بشنود .

منبع: cnet

برچسب ها:
, , ,
بدون دیدگاه

ثبت دیدگاه